Menu na tydzień: 10.05.2021 -14.05.2021

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci City Lunch,

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi funkcjonowania placówek gastronomicznych na terenie kraju, sprzedaż w restauracjach City Lunch będzie się odbywała tylko i wyłącznie “NA WYNOS” na tych samych zasadach jakie obowiązywały na wiosnę. Pamiętajcie o dezynfekcji rąk i dystansie Na dzień dzisiejszy gastronomiczny lockdown wprowadzono na dwa tygodnie, ale z doświadczenia wiemy, że na pewno potrwa to dłużej, o czym będziemy na bieżąco informować.

WSZYSTKIE OPAKOWANIA NA WYNOS BĘDĄ WYDAWANE BEZPŁATNIE!

Dzięki Wam udało nam się przetrwać pierwszą falę epidemii i liczymy, że będziecie z nami nadal. Nie ograniczamy naszej oferty na czas obostrzeń, pozostawiamy pełną ofertę posiłków chłodzonych szokowo na wynos dla Waszych bliskich, sąsiadów, seniorów.

Życzymy Wam zdrowia i jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami

 

Poniedziałek, 10 maja 2021 r.

Posiłki na gorąco na dzisiaj to:

Wtorek, 11 maja 2021 r.

Środa , 13 maja 2021

Czwartek, 14 maja 2021 r.

Piątek, 15 maja 2021 r.

Posiłki schłodzone szokowo, na dzisiaj to:

  • Rolada śląska kluski czerwona kapusta 12,00 zł

Posiłki na gorąco na dzisiaj to:

Dla państwa informacji chcielibyśmy podkreślić iż nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na działalność w zakresie produkcji żywności jak i transportu żywności oraz świadczenia usług cateringowych. Nr. decyzji wydanej przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chorzowie 4249/12/03/2013. Samochody, którymi dostarczamy posiłki są zatwierdzone przez inspekcję sanitarną każdego dnia wszystkie termosy do transportu żywności są wyparzane w zmywarkach przemysłowych winterhalter.

Prosimy wszystkich klientów używajcie płynu do dezynfekcji rąk który jest w naszych kantynach SEPTNF na bazie etanolu 70% według pozwolenia ministra nr 3063/07 z dnia 06.02.2012.

Prosimy jeżeli to możliwe wybierajcie płatności kartą płatniczą.